Hero Dogs

Witamy na stronie Hero Dogs!

Zdjecie Reksa
Reks

Psich instruktorów jest wielu, ale tych dobrych, szkolących za pomocą metod pozytywnych tak naprawdę spotyka się rzadko. Gosia jest osobą sympatyczną i kontaktową. Posiada dużą wiedzę na temat psów i jej współpraca z psami polega na wzajemnym zrozumieniu i szacunku.… więcej »

 
Zdjecie Mrówki
Mrówka

Z największą przyjemnością polecam tę firmę — zarówno przy długoterminowej współpracy jak i przy sporadycznej opiece. Są godne zaufania, kochają psy i rewelacyjnie sobie z nimi radzą — psy zresztą odpłacają im wielką sympatią, co od razu widać. więcej »

 
Zdjecie Chloe i Oscara
Chloe i Oscar

I am very satisfied with the service received from Merdu-Merdu. Both Gosia and Paulina are very kind and professional with the dogs and me. […] The dogs are also satisified clients as they are always very happy when Gosia (and Paulina) arrives. więcej »

 
Zdjecie Jero
Jero

Małgorzata Schiller wychodzi z moim psem na spacery od pięciu miesięcy. […] Jero, mimo że jest przyjaznym psem, nie jest posłuszny, szczególnie względem obcych, a Małgosia radzi sobie z nim bardzo dobrze. Jest dyspozycyjna i bardzo często służy pożytecznymi wskazówkami początkującym posiadaczom psa, jak ja. Oddając Jero pod jej opiekę codziennie miałam pewność, że jest w dobrych rękach i że nie muszę się o nic martwić, a to było dla mnie najważniejsze. W przyszłości bez obaw powierzyłabym jej mojego psa, nawet na czas dłuższego urlopu. więcej »