Hero Dogs

Witamy na stronie Hero Dogs!

Zdjęcie Gosi

Zwierzętami interesuję się od dziecka, już w przedszkolu wiedziałam, że będę pracować ze zwierzętami (chciałam być weterynarzem), ale życie pokierowało mnie na pracę z psami. Od zawsze wychowywałam się z psami, a na przestrzeni swojego życia miałam różne zwierzęta: koty, króliki, rybki, skoczki i oczywiście psy. W tej chwili posiadam labradorkę, którą szkolę m.in. w zakresie posłuszeństwa (egzaminy Pies Towarzyszący, Pies Towarzysząco–Tropiący, Obedience). Jakiś czas temu pojawiła się u mnie suczka rasy Border collie. Współpracowałam również z kilkoma fundacjami na rzecz zwierząt. Stworzyłam dom tymczasowy dla owczarka niemieckiego z alergią pokarmową, byłam także wolontariuszem w schronisku dla zwierząt. Jestem współzałożycielką nieistniejącej już firmy Merdu-Merdu, która zajmowała się opieką nad zwierzętami. Zakończyłam staż na instruktora szkolenia psów w Związku Kynologicznym w Polsce i oczekuję na egzamin końcowy.

Kursy i szkolenia

A oto moi mali bohaterowie:

Sonia

Zdjęcie Soni

Sonia jest 7–letnią biszkoptową labradorką wziętą ze schroniska w wieku 1,25 roku. Trafiła do mnie z problemami behawioralnymi i ciężką chorobą. Od tego czasu szkolimy się w zakresie posłuszeństwa i osiągamy fajne wyniki w egzaminach i na zawodach. Sonia uwielbia pracować, w szczególności za jedzenie, jak na prawdziwego laba przystało.

Ma zdane:
W planach:

Banshee

Zdjęcie Banshee

Banshee to bardzo sympatyczna suczka, której wszędzie pełno. Kocha wszystkie psy i ludzi. Urodziła się w lutym 2014 roku, a do nowego domu przyjechała w kwietniu, w wieku 8 tygodni. Jest bardzo wścibskim małym stworzeniem, ciekawym świata które je otacza. Bardzo dobrze dogaduje się ze swoją ciocią Sonią, która uczy ją życia i psiej etykiety. Jest bardzo pojętnym uczniem, szkolimy się do posłuszeństwa sportowego (głównie obedience) i pasienia owiec.

Ma zdane:
W planach: